Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Numismatika CB s.r.o.
Nádražní 1759 (OC MERCURY)
370 01 České Budějovice
tel: +420774319910
info@numismatika.cz

 

 

   Otevírací doba:

 

pondělí 9.00 - 18.00
úterý 9.00 - 18.00
středa 9.00 - 18.00
čtvrtek 9.00 - 18.00
pátek 9.00 - 18.00
sobota 9.00 - 16.00
neděle 9.00 - 16.00

O nás
 
 

Proč právě k nám

 

Směnárna CB má veškeré nezbytné licence k výkonu své činnosti, ve všech pravomocích, tak aby mohla vykonávat veškeré nabízené finanční služby. Pro naši společnost je vysokou prioritou dodržování předpisů, včetně předpisů proti praní špinavých peněz.

 

Nákup a prodej valut bez poplatku - 0% commission.

Naše kurzy jsou jedny z nejvýhodnějších v Jihočeském kraji.

Už při výměně nad 25.000,-Kč získáváte VIP kurz.

Záruka pravosti bankovek. Jsme držiteli osvědčení ČNB o rozpoznávání platidel.

 

Vyměníme Vám dokonce i euromince (eura i centy)!!!

 

Základní kurzy jsou určené pro širokou veřejnost a pro transakce v objemu nepřevyšujícím 25.000 Kč. Širokou veřejností máme na mysli především náhodné návštěvníky, kteří u nás provedou jednorázovou směnu bez předchozího výběru směnárny. Statisticky jsou základní kurzy využívány převážně u operací od 10 do 500 EUR. Uvážíte-li náklady spojené s jednou takovou výměnou (provozní a mzdové náklady, náklady spojené se zpracováním hotovosti, zajištění bezpečnosti,  tisk dokladů, daňové odvody apod.), jsou tyto obchody i přes vyšší marži spíše službou klientům na hranici ziskovosti.

 

VIP kurzy jsou určené především pro naše stálé klienty nebo klienty, kteří se aktivně zajímají o nejvýhodnější směnu a kvalitní služby. Přitom pro nás není podstatné, zda klient plánuje uskutečnit jenom jednu směnu, protože si uvědomujeme, že spokojený klient se k nám v budoucnu opět vrátí. Proto se snažíme vyjít vstříc všem našim klientům a umožnit jim realizovat směnu nejvýhodnějším VIP kurzem.

Při každé směně peněz od částky 25 000Kč nebo ekvivalentu jiné měny dostane zákazník  VIP kurz.

 

 

 

NÁKUP/PRODEJ
Vážení klienti, jelikož občas dochází k nesprávnému pochopení pojmů v kurzovním lístku, proto Vám zde uvádíme pro snadnou orientaci vysvětlení.

Kurzy na kurzovním lístku jsou stanovovány směnárnou tudíž je na ně vždy nahlíženo z pohledu směnárny

MY NAKUPUJEME – směnárna od Vás  nakupuje cizí měnu v hotovosti (valuty) za české koruny. 
MY PRODÁVÁME – směnárna Vám  prodává cizí měnu (valuty) za předložené české koruny.